Cestovatelský klub Axamit založilo několik nezávislých cestovatelů, kteří vyrážejí na pravidelné výpravy do pozoruhodných částí světa. Ať už tam jedou natočit televizní pořad, načerpat materiál pro cestopis, nebo jen lépe poznat tamní kulturu a přírodu, vždy vyhledávají ta nejzajímavější místa, která často v turistických průvodcích nenajdete. Pokud ani vám nestačí, co nabízejí cestovky ve svých katalozích a chcete vidět a hlavně zažít víc, přidejte se k nám. Cestujeme v malých skupinách a ukážeme vám svoje oblíbené cíle trochu jinak.

Kromě cest připravených na míru vašeho požadavku vám můžeme nabídnout naše služby také v oblasti letních či zimních dovolených – na jednom místě můžete vybírat z nabídky cestovních kanceláří Fischer, Blue Style, Exim tours, Čedok, Alexandria, TUI, CORAL TRAVEL, Nev Dama, Canaria Travel, Travel Family, Sardegna Travel, Delfin Travel , Riviera Tour, Brenna a další.

Více informací najdete na webu našeho cestovatelského klubu www.vypravy-s-cestovateli.cz.

Zajišťujeme:

Sestavení podrobného itineráře cesty

Ubytování, doprava, transfery, pojištění

Služby známých cestovatelů v roli průvodců

Vstupenky na aktuální akce v místech konání

inspekční cesty

non-stop asistenci a maximální flexibilitu i v průběhu akce

Pro akce pořádané mimo Českou republiku vám je k službám naše oddělení pro realizaci firemních akcí v zahraničí, které má statut cestovní kanceláře (se zákonným pojištěním proti úpadku).