Flyboarding je moderní adrenalinová zábava, při které se vám zatají dech. Za pomoci tlaku vodního čerpadla se budete vznášet nad vodní hladinou.

Zařízení je napojeno a poháněno vodním skútrem, který vytváří tlak vody přesměrovaný hadicí do dvou trysek přímo pod vašima nohama. Flyboard ovládá zkušený instruktor pomocí plynu na skútru, to umožní soustředit se na základy a pomůže vám získat větší stabilitu a jistotu ve vzduchu.

Létání na flyboardu je jednodušší, než to ve skutečnosti vypadá.  Když dostanete správné pokyny, a budete se jimi řídit, tak budete stejně jako většina lidí, létat během prvních pár minut. V žádném případě není třeba se ničeho obávat, nepotřebujete ani žádné zkušenosti z jiných sportů. Stačí dodržet dvě jednoduchá hlavní pravidla - nikdy nekrčit nohy (zpevněná stehna) a balancovat (mírně se kolébat v kotnících). Při dodržení těchto zásad létá opravdu každý (na vodní ploše, ne teď když to v sedě zkoušíte).

Tato aktivita je příjemným neokoukaným doplňkem eventů organizovaných u velkých vodních ploch a přehrad. Rozproudí vám krev a zároveň si můžete vychutnat tak trochu jiný pohled na okolní krajinu.

Užijte si jedinečný zážitek a vzneste se nad hladinu Lipenské přehrady nebo Máchova jezera.
Zpět na hlavní stránku