Pokud hledáte unikátní historický prostor pro váš event, Fantova budova, která je dominantou Hlavního nádraží v Praze, je ideálním místem. Nabízí nejen společenský sál pro větší akce, ale i komorní salónek pro menší workshopy a firemní meetingy. 

Fantova budova byla navržena známým českým architektem Josefem Fantou a v letech 1909 –1977 sloužila k odbavování cestujících. V roce 2021 začala rozsáhlá rekonstrukce vnitřních prostor s maximální snahou přiblížit se původní secesní podobně a zároveň dodat budově moderní prvky. 

Interiéry budovy nabízí dva prostorné sály a jeden nádražní salónek. Salónek je uzpůsoben do stylu malé konferenční místnosti, disponuje promítacím plátnem a vlastní kuchyňkou. V honosném ,Fantově sálu je naopak možné uspořádat galavečer či konferenci. Klenotem české secesní architektury je Sloupcový sál, který zdobí pilíře s původní keramickou mozaikou. Sály se variabilně přizpůsobí pro konání jakékoliv společenské akce až pro 300 osob. 

Vaše hosty jistě zaujme i případná komentovaná prohlídka, která účastníky zavede do míst veřejnosti běžně nepřístupných. Její součástní je návštěva prostor, které sloužily jako čekárna a zázemí pro význačné osobnosti cestující z/do Prahy. 

Event na Hlaváku
Zpět na hlavní stránku